Головна > Новини > Зміст

WPC Floor, 0 Формальдегід Догляд за вашим здоров’ям

Nov 30, 2020

Супер продуктивність підлоги WPC: Абсолютно нульовий формальдегід ; Зносостійкий та корозійно-стійкий proof Водонепроникний та нековзкий ; Тихий та протишумний ; Гнучкий та еластичний ; Зручний монтаж ; Підігрів підлоги.


Дерев’яно-пластикова підлога WPC - це листова підлога, виготовлена ​​із абсолютно нового матеріалу PⅤC + порошку каменю + інших високотехнологічних нових матеріалів методом піноутворення. В основному він складається з багатошарової структури. Підлога має УФ-шар, зносостійкий шар і друк. Він складається з шару, стійкого шару та базового шару.


Супер підлога WPC - це функціональний підлогу, який поєднує в собі всі переваги плитки, підлоги з масиву дерева, композитного покриття з масиву дерева, ламінату тощо, з багатьма чудовими характеристиками. Справді приведіть галузь до відкриття нової ери низьковуглецевих та екологічно чистих будинків!


1. Захист навколишнього середовища: від сировини до виробництва не задіяний формальдегід, тому це справді нульовий формальдегід. 0 формальдегід, турбота про своє здоров’я. 2. Надзвичайно зносостійкий: на поверхні використовується дорогий смолостійкий зносостійкий шар, який використовується на очкових лінзах, що більш ніж у 2 рази більш зносостійкий, ніж супер зносостійкий ламінований паркет. Зносостійка революція досягає більше 15000 оборотів. Значно продовжують термін служби підлоги. 3. Супер водонепроникний: повністю водонепроникний, замочування у воді не деформується і не піниться, і його можна використовувати на відкритому повітрі та у ванній. 4. Надзвичайно безпечний: Унікальна технологія проти ковзання має більше тертя у воді, не ковзає і нелегко отримати травму, якщо випадково впадете. 5. Супер еластичний комфорт: професійний дизайн технології відбивного шару, професійний дизайн вимірювання товщини штори в десятки тисяч разів, завдяки чому підлога згинається на 180 градусів, і її непросто зламати, а стопа почувається краще та комфортніше. 6. Надзвичайно гнучкий і безшумний: він може вирішити такі проблеми, як шум, сильний шум при наступі на традиційну підлогу, а також може поглинати звук і зменшувати шум на 50%. 7. Надзвичайно адаптивне опалення підлоги, економія енергії та зменшення споживання: вирішіть проблеми повільної теплопровідності, швидкого відведення тепла та не постійної температури в традиційних підлогах. Поверхня супер підлоги приймає полімерні матеріали з теплоізоляційними властивостями. Тепле взимку та прохолодне влітку, зі значним ефектом постійної температури, економії енергії та зменшення споживання. 8. Надзвичайно вогнестійкий: вогнестійкий клас досягає рівня В1, не має відкритого вогню та має значний вогнезахисний ефект. 9. Надзвичайно зручний монтаж: вирішіть занепокоєння, що традиційна установка підлоги займає багато часу та вимагає великих витрат і приносить багато порошкового шару. Дизайн замків, установка без клею, проста в установці та демонтажі, користувачі можуть випробувати DIY, можуть бути використані повторно, що значно зменшує вартість використання. Корпус також легкий, що значно економить домашній простір користувача' 10. Ультрауніверсальна бруківка: вирішити проблеми традиційних обмежень вимощення підлоги. Це може не тільки вимостити підлогу, стіну, дах, але і на відкритому повітрі та у ванній.


Дерев'яна пластикова підлога WPC, назва супер підлога, структура - поверхнева епоксидна смола, другий декоративний шар високої чіткості (кольорова плівка), третій високотехнологічний шар відскоку, четвертий шар основи (полімерна смола + перліт) Порошок, висока температура і високий тиск) листові підлоги, виготовлені методом екструзії піноутворення.


Основними характеристиками таких підлог є відсутність формальдегіду, водонепроникність, зносостійкість, стійкість до плям, екологічність, антибактеріальність, безшумність, зручність, безпека та чистість.


Тест на високу температуру 80 градусів і 8 годин дає усадку протягом 1 ‰, відсутність деформації, швидка теплопровідність, хороший ефект збереження тепла, тому він дуже підходить для підігріву підлоги;


Через свої характеристики дерев’яна пластикова підлога не буде виглядати деформованою або крихкою навіть на екстремально холодній півночі;


Не буде відколів, тріщин тощо, коли в процесі мощення потрібно різання;

У процесі подання заявки клієнти випадково не впадуть тверді предмети (наприклад, пляшки з вином, чашки для чаю) і не спричинять поломку підлоги.


Дерев’яно-пластикова підлога - м’яка еластична підлога, тому її ще називають м’яким золотом у підлозі.


Після того, як дерев’яна пластикова підлога буде продана, не виникне проблем із післяпродажним обслуговуванням, і це не призведе до збільшення вартості через високий рівень пошкодження під час транспортування та мощення.


При вимощенні бруківки немає необхідності робити самовирівнювання, просто зробіть підлогу як традиційну підлогу.


Виріб для підлоги WPC можна розділити на дві частини в цілому, а сам поверхневий шар LVT є своєрідним наземним захисним середовищем.


Піноутворююча підкладка виготовлена ​​з полімерної смоли, порошку кам'яної породи та інших високотехнологічних нових матеріалів (усіх твердих речовин) за допомогою високотемпературної полімерної смоли фізичного тертя для досягнення гарячого стану (напіврідкого) для обгортання порошку кам'яної породи та інших матеріалів . Екструзійне формування.


LVT і спінений субстрат зв’язані між собою високою температурою та високим тиском, утворюючи хімічний зв’язок між двома шарами молекул, роблячи його міцнішим

Клей не додається у всі виробничі ланки, щоб забезпечити абсолютно нульовий формальдегід.


Тип пряжки - швейцарська пряжка Wallinger, яку легше вимостити. Спочатку укладається коротка, а потім довга сторона, що є більш надійним.


Сфера застосування: традиційне благоустрій будинків додає ванні кімнати, кухні, балкони, підвали, двори вілл, оснащення будинків для престарілих, дитячих садків, готелів, центрів для купання та інших громадських місць. Ремонт старих будинків економить час, сили та витрати.