Головна > Новини > Зміст

Які є види та переваги композитних підлог

Jan 19, 2021

Підлога в останні роки займала більш важливий колір в декоративному житті людей' Тому багато споживачів вибирають матеріали для оздоблення та допомагають підлозі як найкращий вибір.


Один із типів композитної підлоги: композитна підлога з масиву має переваги красивої та натуральної масивної підлоги, зручного відчуття ніг та хороших теплоізоляційних характеристик; він також долає недоліки твердої дерев’яної підлоги, які легко деформувати і тріскатись завдяки усадці мономеру. У наш час, щоб більше не погіршуватись умови життя, країни, як правило, надають значення захисту лісів. Порівняно з підлогою з масиву, композитна підлога з масиву може заощадити рідкісну деревину. Крім того, композитну підлогу з масиву деревини легко встановити, і її не потрібно килірувати за звичайних обставин. Але землю потрібно вирівняти.


Другий тип композитної підлоги: тришарова конструкція з масивної деревини композитна підлога утворена переплетенням трьох шарів твердої деревини, а поверхневий шар виготовлений із твердих порід деревини. Часто використовуваними породами дерев є ясен, береза, бук, дуб, клен, вишня тощо. Середина - це пробкова дошка, а дно - оброблений обрізний шпон, розміщений поперечно. Цей структурний склад робить тришарову композитну підлогу з масиву не тільки перевагами звичайної підлоги з масиву, але й ефективно регулює внутрішню напругу між деревами та покращує недоліки великих змін вологості деревини в сухому стані. сезон.


Третій тип композитної підлоги: тверда дерев’яна підлога добре себе почуває, має природну текстуру та колір і трохи менше твердості. І оскільки це природно, існує велика різниця у фактурі та кольорі, а для вимощення потрібен дерев’яний кіль, а ціна порівняно висока. Ламінована підлога має високу твердість, хорошу зносостійкість, просте та зручне вимощення та низьку ціну, але відчуття стопи трохи гірше.


Переваги композитної підлоги: її можна розділити на тришарову композитну підлогу з масиву деревини та багатошарову композитну підлогу з масиву дерева. Тришарова композитна тверда дерев’яна композитна підлога утворена переплетенням трьох шарів цільної деревини. Поверхневий шар виготовлений з високоякісних ламелей з твердих порід дерева. Поширеними породами дерев є ясен, береза, бук, дуб, клен, вишня та ін. Середина - це пробкова дошка, а знизу - обрізний шпон, оброблений поперечно. Цей структурний склад робить тришарову композитну підлогу з масиву не тільки перевагами звичайної підлоги з масиву, але й ефективно регулює внутрішню напругу між деревами та покращує недоліки великих змін вологості деревини в сухому стані. сезон. Це хороша перевага ламінату.


Багатошаровий композитний настил з масиву дерева розділений на дві частини: верхню поверхню і нижню підкладку. Кількість шарів основи залежить від проектної товщини підлоги. Кожен шар багатошарової композитної підлоги з твердої деревини має перехресну структуру, і шари утримуються між собою, так що внутрішня напруга, що спричиняє деформацію деревини, багаторазово компенсується, тому це найнадійніший твердий дерев'яна підлога. Крім того, ми також можемо знайти перевагу ламінату.


Для порівняння, незалежно від того, чи є це поверхнева дошка (або панель), підкладка або захист навколишнього середовища, тришарова композитна підлога з масиву перевершує багатошарову композитну підлогу з масиву; перевага багатошарової композитної підлоги з масиву дерева полягає в її стабільності та ціні. Ламіновану підлогу все одно дуже варто купувати.