Головна > Новини > Зміст

Які переваги Wpc дерево пластикові підлоги

Sep 12, 2020

1. Матеріал є природним і без забруднення. Wpc дерев'яно-пластикова підлога є найбільш типовим подвійним зеленим продуктом. Він не має джерела забруднення. Деякі деревини має ароматичну настоянку, яка випромінює здоровий і засихаючий аромат; його епігенетика – це органічне добриво, яке легко всмоктується грунтом.


2. Красивий і природний зовнішній вигляд. Деревина wpc дерев'яної пластикової підлоги є природним, і його щорічні кільця і текстура часто можуть становити красиву картину, даючи людям відчуття повернення до природи і повернення до істини. Незалежно від текстури, вона унікальна і широко улюблена.


wpc floor


3. Твердий і довговічний. Загальна деревина зазвичай плаває на воді, з декількома винятками. Таким чином, в порівнянні з металевими будівельними матеріалами і кам'яними матеріалами, деревина, що використовується для wpc дерев'яної пластикової підлоги легше транспортувати і укладати. За експериментальними результатами міцність на розрив сосни в 3 рази більше сталі, в 25 разів більше бетону, і в 50 разів більше, ніж з мармуру. 4 рази більше, ніж з мармуру.


4. Має хорошу теплозбереження. Wpc дерев'яна пластикова підлога не легко проводити тепло, а теплопровідність бетону дуже висока. Теплопровідність сталі в 200 разів більше, ніж у деревині. Деревина може поглинати вологу і випаровуватися. Найбільш підходяща вологість людського організму в атмосфері становить від 60% до 70%. Характеристики wpc дерев'яної пластикової підлоги можуть підтримувати вологість в межах комфортного діапазону вологості людини.