Головна > Новини > Зміст

Які переваги дерев'яного пластикового підлоги

Dec 19, 2020

Дерев’яно-пластикова підлога є різновидом композитної дошки, основним матеріалом є дерево (деревна целюлоза, рослинна целюлоза) як основний матеріал, термопластичний полімерний матеріал (пластик) та допоміжні речовини тощо, рівномірно змішані, а потім нагріті та екструдовані обладнання для прес-форм Високотехнологічний екологічний матеріал для захисту навколишнього середовища, виготовлений методом лиття, характеризується характеристиками деревини та високими технологіями. Погляньте на переваги дерев’яної пластикової підлоги.


Дерев’яна пластикова підлога - це підлога, виготовлена ​​з композитних дерев’яних пластикових матеріалів, а її англійські WoodPlasticComposites скорочено називають WPC. Він має ті ж характеристики обробки, що і дерево. Його можна пиляти, свердлити і прибивати цвяхами за допомогою звичайних інструментів. Це дуже зручно і може використовуватися як звичайне дерево. У той же час він має дерев’яне відчуття деревини та водонепроникні та антикорозійні властивості пластику, що робить його чудовим та дуже міцним зовнішнім водонепроникним та антикорозійним будівельним матеріалом.


Переваги дерев'яної пластикової підлоги:


(1) Водонепроникний та вологонепроникний. Це вирішує проблему того, що вироби з деревини легко гниють, набрякають і деформуються після поглинання води у вологих та водянистих середовищах, і можуть використовуватися в середовищах, де не можна використовувати традиційні вироби з деревини.


(2) Антикомахи та антитерміти, ефективно запобігають переслідуванню шкідників та продовжують термін служби.

WPC

(3) Він барвистий, з багатьма кольорами на вибір. Він не тільки має природну текстуру деревини та текстуру деревини, але також може налаштувати необхідний колір відповідно до вашої особистості.


(4) Він має сильну пластику, може реалізувати індивідуальне моделювання дуже просто і повністю відображає індивідуальний стиль.


(5) Високий рівень захисту довкілля, відсутність забруднення, забруднення та переробка. Продукт не містить бензолу, а вміст формальдегіду становить 0,2, що нижче стандарту класу ЕО. Це європейський стандарт охорони навколишнього середовища. Його можна переробити та значно заощадити кількість використаної деревини. Це підходить для національної політики сталого розвитку та приносить користь суспільству.


(6) Висока вогнестійкість. Він може бути ефективно вогнезахисним, з пожежостійкістю B1, самозатухаючим у випадку пожежі та не виробляти токсичних газів.