Головна > Новини > Зміст

Як встановити WPC Floor

Dec 03, 2020

Підмітайте землю: прибирайте сміття на землі, включаючи кути, земля не чиста, і буде відчуття" піщаний" під підлогою в майбутньому.


Вирівнювання: Похибка рівня підлоги не може перевищувати 2 мм, якщо вона перевищує, знайдіть спосіб вирівняти її. Якщо підлога нерівна, відчуття підлоги підлогою, звичайно, буде поганим.


Укладання нижнього шару (необов’язково): Після очищення підлоги спочатку покладіть безшумний шар, щоб запобігти шуму під час використання підлоги.

Поперечне укладання: Наступним кроком є ​​укладання підлоги. При укладанні кладіть короткий поруч з довгим, щоб перехресне укладання підлоги вкусило і не було легко послабити. Після того, як підлога складена, її потрібно простукати інструментами.


Підніміть і закріпіть: Після встановлення на певній ділянці найкраще закріпити встановлену підлогу за допомогою металобрухту, а також підбити інструментом, щоб підлога повністю вкусила.


Вибір смуг шарів: Після укладання підлоги встановлюються смуги шарів. Як правило, смуги високого та низького тиску слід використовувати для підлоги вище землі, а плоскі смуги слід використовувати для підлоги, рівної як земля.


Бісер: встановлюючи намистину, обов’язково перекусіть намистину підлогою і затягніть гвинти, інакше намистина і підлога в майбутньому легко відокремляться.


Ринок підлоги WPC має величезні перспективи, а внутрішній ринок ще не розвинений. В даний час під суворим захистом навколишнього середовища багато невеликих фабрик ламінованих підлог у стилі майстерні припинили виробництво, а WPC-підлоги просто виготовити. Декоративний шар і основний шар можна придбати і переробити в готові вироби самі. Це гарна можливість для трансформації фабрик з ламінату. Підлога WPC повністю екологічна, що також є благом для простих людей. Його 100% переробляється функція стане основною точкою продажу на вторинному ринку прикрас, а потенціал ринку необмежений.