Головна > Новини > Зміст

Результати оцінки підлоги WPC, підлоги SPC та композитних підлог

Dec 21, 2020

На більшій частині півдня вологість повітря цілий рік сильна, і вологість у багатьох випадках може сягати 60% -80%. Деревина масиву дорога і потребує регулярного догляду та депіляції. Він має низьку водостійкість і низьку зносостійкість, але добре почувається на ногах і виглядає природно і красиво. Але для приміщень з підвищеною вологістю дерев’яна підлога тривалий час погано підтримується, і різні проблеми не з’являються.


Формальдегід, як правило, перевищує норму при кімнатній температурі 30 градусів для композитних підлог, і він навіть вище, якщо нижче є опалення підлоги.


Підлога SPC має погану стійкість до температурних перепадів, справді водонепроникна, погано відчуває ноги, занадто тонка і екологічна. Формальдегіду там бути не повинно, тому що немає клейового компонента, принаймні він ніколи не перевищить стандарт. Але будьте обережні, щоб деякі дрібні виробники перевищували важкі метали, і є ймовірність того, що поверхня підлоги змінить.


Підлога wpc має погану стійкість до температурних перепадів, справді водонепроникна, трохи краще відчуває ноги, в самий раз і екологічно чиста. Існує невелика кількість формальдегіду, але він не перевищить норму. Як і підлога SPC, існує можливість заміни плитки.


Як споживач, не будьте забобонними щодо реклами. Навіть якщо весь будинок використовує будівельні матеріали e1, формальдегід перевищить норму, оскільки використана велика кількість! Рішення полягає в тому, щоб використовувати менше деревини та клею, а рішення - більше вентиляції.


Якщо wpc та spc можуть вирішити проблему зміни плитки та відчуття стопи, замінити ламіновану підлогу не складе труднощів. Адже охорона навколишнього середовища на першому місці! Зменшіть кількість деревини та захистіть навколишнє середовище.