Головна > Новини > Зміст

Чи знаєте ви найяскравіший поверх

Nov 27, 2020

Що таке SPC floor, LVT, SPC, WPC, хто буде найпопулярнішим? Здається, прогноз, зроблений минулого року, є правильним. Настил SPC, новий тип підлоги, який широко використовується в Європі, Америці та Південно-Східній Азії, був прийнятий вітчизняними споживачами і завоював досить добру репутацію. Далі Дядько Пістолет коротко представить різницю між підлогою SPC та іншими підлогами. Це набагато простіше порівняння параметрів товару.


Перевага підлогового покриття з масиву дерева полягає в тому, що він є висококласним і більш гнучким, що відповідає досвіду, який багато людей обробляють протягом багатьох років. Що стосується підлоги з масиву дерева, за ним важко доглядати. Це' точно. Хіба' чи не можна часто подавати всі речі високого класу? Підлога SPC має багато переваг, таких як високий рівень захисту навколишнього середовища; водонепроникний і вологонепроникний; захищений від комах і молі; висока вогнестійкість; хороше звукопоглинання; відсутність тріщин, відсутність деформацій, відсутність термічного розширення або стискання; низька ціна; зручний монтаж; Він не містить шкідливих речовин, таких як формальдегід, важкі метали, фталати та метанол. Недоліками SPC є те, що щільність порівняно велика, а вартість транспортування відносно висока; товщина порівняно тонка, тому існують певні вимоги до рівності землі в порівнянні.


Захист навколишнього середовища ламінованої підлоги є найбільш сумнівним серед підлог. Це майже зіпсувало репутацію підлогової промисловості, оскільки майже всі великі заводи одночасно роблять підлоги з масиву, композиту з масиву та композитних підлог. Його основним матеріалом є дошка, яка виготовлена ​​з дрібних частинок деревини, змішаних з клеєм. Він може містити високий формальдегід, не є водонепроникним, його легко випинати та деформувати. Матеріал підлоги SPC - кам'яний порошок та смола. Сам матеріал не містить формальдегіду, має відмінні водонепроникні характеристики та має низьку швидкість усадки, тому не потрібно турбуватися про деформацію. Рівень зносостійкості підлоги SPC може бути таким же, як і рівня ламінованої підлоги. Перевірено 20000 об / хв, майже ніяких проблем.


Ламінатна підлога боїться пухирів і сонця. Підлоги SPC майже нескінченні. Два роки тому дядько unан та група читачів провели такі експерименти, як занурення у воду та вогонь, і виявили, що цей хлопець справді може його утримати. На додаток до ходу ножа, це також його особливість, яку простіше різати. Люди з міцними руками можуть різати гострим паперовим ножем. Звичайні люди все ще використовують різальний верстат, щоб безпечно різати його, щоб не отримати собі. Підлоги SPC в основному мають замковий тип, а спосіб монтажу такий самий, як у ламінованої підлоги. Деякі читачі сказали, що монтажники підлоги не встановлюватимуть підлогове покриття SPC, і запитали його, чи не встановить він ламінат? Якщо ви навіть цього не знаєте, більшість установників, яких ви шукаєте, є фальшивими, або якщо ви знущаєтесь, ви не знаєте, як розірвати, нехай він катається за допомогою інструментів.Настил SPC і пробкова підлога однаково екологічні, але комфорт набагато гірший. Пробка також виготовляється з кори дуба плюс каучуку або смоли за допомогою багатьох процесів. Вимоги до монтажу та витрати на пробкові підлоги вищі, ніж настили SPC. Це набагато вище. Насправді, мало хто порівнює ці два типи підлог. Один - жорсткий хлопець і м’яка дівчина. Різниця все ще очевидна.


WPC підлога - це напівтверда листова пластикова підлога, широко відома як дерев’яна пластикова підлога, оскільки в ранню підлогу WPC додавали дерев’яний порошок, тому її називають дерев’яною пластиковою підлогою. Простіше кажучи, він складається з шару LVT та шару WPC, комфорт ніг та ефект звукопоглинання дуже видатні, якщо додати шар пробки або шар EVA, деякі люди кажуть, що відчуття стопи майже однакове з твердою дерев’яною підлогою . З точки зору комфорту, WPC - це тип підлоги з ПВХ, найближчий до традиційних підлог з масиву дерева. Деякі люди в галузі називають це" золота підлога" ;.


Його ринкова роздрібна ціна зазвичай становить від 200 --- 400 юанів за квадратний метр. Його екологічні показники також чудові. Він має всі характеристики підлоги LVT та підлоги SPC, і всі 144 тестові показники пройшли, і його вимоги до монтажу подібні до вимог до ламінованої підлоги. Установка дуже зручна і підходить для саморобних робіт. Недоліком WPC є те, що він не може бути перероблений та використаний повторно, а ціна вища, ніж у підлоги LVT, яка схожа на підлогу SPC. Підлога WPC робиться з стінових панелей, і є багато відкритих підлог.